Urząd czynny w godz. 7.30 – 15.30 Podczas załatwiania spraw należy bezwzględnie dostosować się do ustalonych obostrzeń. Jednakże ze względu na ciągłe zagrożenie koronawirusem prosimy interesantów o załatwianie możliwie największej ilości niezbędnych spraw elektronicznie lub telefonicznie. Istnieje również możliwość załatwienia spraw poprzez platformę ePUAP KASA urzędu będzie czynna dla interesantów w godz. od 8.00-13.00 Jednocześnie sugerujemy, aby w miarę możliwości wszelkiego rodzaju opłat dokonywać przelewami. .

Ogłoszenia

11 lutego 2019 08:49 | Ogłoszenia

Informacja o targach AGROTECH 2019

 

 

 

 

 

 

 

AGROTECH XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2019

 

 

Starostwo Powiatowe w Mławie organizuje w dniu 16 marca 2019 r.  wyjazd na XXV Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach.

AGROTECH to jedna z największych w Europie, a z pewnością największa w Polsce, impreza wystawiennicza poświęcona technice rolniczej. Na targach AGROTECH eksponowany jest nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego, prezentowane przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów. Zaprezentowane zostaną maszyny, światowe premiery na rynku polskim, będące świadectwem niezwykłego postępu technologicznego. Targom towarzyszy także szereg spotkań branżowych z wybitnymi specjalistami. Ponadto w czasie trwania Targów uruchomione zostaną specjalne punkty konsultacyjne dla rolników.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: Piotr Witkowski, tel. 23 655 29 81, Martyna Zbyrowska,                          tel. 23 655 29 18 pokój nr 23 Starostwo Powiatowe w Mławie. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia               4 marca 2019 r. Przewidywany koszt wyjazdu to ok. 100 zł. w tym obiad, ubezpieczenie i bilet wstępu. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Przeczytano: 332 razy.| Wydrukuj|Do góry

SzybkiPit