Urząd czynny w godz. 7.30 – 15.30 Podczas załatwiania spraw należy bezwzględnie dostosować się do ustalonych obostrzeń. Jednakże ze względu na ciągłe zagrożenie koronawirusem prosimy interesantów o załatwianie możliwie największej ilości niezbędnych spraw elektronicznie lub telefonicznie. Istnieje również możliwość załatwienia spraw poprzez platformę ePUAP KASA urzędu będzie czynna dla interesantów w godz. od 8.00-13.00 Jednocześnie sugerujemy, aby w miarę możliwości wszelkiego rodzaju opłat dokonywać przelewami. .

Komunikaty

26 czerwca 2020 07:53 | Komunikaty

Informacja Ministerstwa Sprawiedliwości o bezpłatnej pomocy prawnej

Szanowni Państwo,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o umieszczenie na stronie internetowej Państwa urzędu oraz w mediach społecznościowych, informacji o działalności systemu nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego.

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli opublikują Państwo proponowaną treść komunikatu wraz z grafiką, które przesyłamy w załączeniu.


Dziękujemy za czas poświęcony na przeczytanie tej wiadomości i wierzymy, że pomogą nam Państwo dotrzeć z pomocą do jak największej liczby potrzebujących jej Polaków.

 

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowo pod adres promocja.npp@ms.gov.pl.

 

Z poważaniem

Zespół Promocji Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

 

Przeczytano: 42 razy.| Wydrukuj|Do góry

SzybkiPit