Urząd czynny w godz. 7.30 – 15.30 Podczas załatwiania spraw należy bezwzględnie dostosować się do ustalonych obostrzeń. Jednakże ze względu na ciągłe zagrożenie koronawirusem prosimy interesantów o załatwianie możliwie największej ilości niezbędnych spraw elektronicznie lub telefonicznie. Istnieje również możliwość załatwienia spraw poprzez platformę ePUAP KASA urzędu będzie czynna dla interesantów w godz. od 8.00-13.00 Jednocześnie sugerujemy, aby w miarę możliwości wszelkiego rodzaju opłat dokonywać przelewami. .

Aktualności

06 października 2020 14:18 | Aktualności

Informacja - SPIS ROLNY 06.10.2020

Szanowni Państwo,

 

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań spowodowanych pandemią COVID–19, Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o prowadzeniu w najbliższym czasie wyłącznie wywiadów telefonicznych przez rachmistrzów spisowych. Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo rolników oraz pracowników statystyki zawieszono wywiady bezpośrednie, które miały być realizowane od 1 października br.

 

W konsekwencji tej decyzji, Wojewódzkie Biuro Spisowe w Warszawie zwraca się z prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej Urzędu Gminy załączonego wpisu i grafiki.

 

Z poważaniem

 

Justyna Wrocławska

 

Starszy specjalista

Mazowiecki Ośrodek Badań Regionalnych

Przeczytano: 36 razy.| Wydrukuj|Do góry

Spis Rolny 2020
SzybkiPit