Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja. Wójt Gminy Lipowiec Kościelny, Przewodniczący Rady Gminy, Radni i Sołtysi oraz Pracownicy Urzędu Gminy w Lipowcu Kościelnym

Aktualności

20 marca 2019 11:21 | Aktualności

Informacja o konsultacjach społecznych do Planu Rozwoju Lokalnego Gminy Lipowiec Kościelny na lata 2019-2030.

Wójt Gminy Lipowiec Kościelny informuje, iż przystępuje do przeprowadzenia konsultacji społecznych w zakresie przygotowania i przyjęcia Planu Rozwoju Lokalnego Gminy Lipowiec Kościelny na lata 2019-2030. Celem badania jest poznanie Państwa opinii na temat uwarunkowań wewnętrznych i zewnętrznych, aktualnych potrzeb oraz przyszłych kierunków rozwoju Gminy Lipowiec Kościelny. Ankieta ma charakter anonimowy.

W związku z powyższym prosimy mieszkańców naszej Gminy o wypełnienie załączonej ankiety. Wypełnioną ankietę można przesłać na adres mailowy Gminy Lipowiec Kościelny tj. gmina@lipowieckoscielny.pl z dopiskiem "ankieta PRL Gminy Lipowiec Kościelny" lub złożyć do sekretariatu UG w Lipowcu Kościelnym , pok. nr 1 lub 3, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30. w terminie do 30.04.2019r.

Z góry serdecznie dziękujemy.

 

           

Przeczytano: 63 razy.| Wydrukuj|Do góry

SzybkiPit