Urząd Gminy w Lipowcu Kościelnym
http://lipowieckoscielny.pl

23 sierpnia 2017 08:27 | Aktualności

III edycja programu stypendialnego Funduszu Natalii Partyki wystartowała

Szanowni Państwo,
Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią Biedronka uruchomił III edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z różnego typu trudnościami w rozwoju kariery. Jest to jeden z niewielu programów tego typu w Polsce.

W dwóch edycjach Konkursu stypendia zdobyło już 22 utalentowanych sportowców. W II edycji do grona stypendystów dołączyła długodystansowa pływaczka Justyna Burska, a Dominik Bury – młody Mistrz Polski 2016 w biegach narciarskich stylem klasycznym otrzymał wsparcie po raz drugi. Stypendyści Funduszu zostali również Bartosz Tyszkowski – zdobywca srebrnego medalu w pchnięciu kulą podczas Igrzysk Paraolimpijskich w RIO oraz Maria Andrejczyk, która z sukcesem zakończyła udział w olimpiadzie w Brazylii, zajmując czwartą pozycję w konkursie rzutu oszczepem.

Ten wyjątkowy program wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania treningów lub startu w zawodach. Każde stypendium w ramach Funduszu to 10 000 zł na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych. Na zgłoszenia czekamy do 26 września.

Zależy nam, by dotrzeć z informacją o programie do utalentowanych sportowo osób w wieku 17-22 lata. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji potencjalnie zainteresowanym czy publikację informacji o naborze na Państwa stronie internetowej. Informację o III edycji wraz z dokumentami konkursowymi przesyłam w załączeniu.

Z serdecznymi pozdrowieniami, Anna Koseska

-- 
Fundusz Natalii Partyki
ul. Marszałkowska 20/22 lok. 41
00-590 Warszawa
tel. 22 825 70 22
 
stypendium@fundusznataliipartyki.pl
 
www.fundusznataliipartyki.pl
 
www.facebook.com/fundusznataliipartyki

 

Załączniki:

20170821_fundusz_npartyki_info_prasowa.doc [155 KB]

iii_edycja_stypendia_sportowe_fundusz_natalii_partyki.jpg [81.61 KB]

list_przewodni_fnpartyki.pdf [352 KB]

regulamin__stypendia_funduszu_natalii_partyki_iii_edycja.pdf [791.53 KB]

wniosek_o_stypendium_funduszu_natalii_partyki_iii_edycja.docx [70.92 KB]